Actueel weer Hoofddorp
Laatste update: 2026-05-15 om 23:44 uur
| Temperatuur | 12.3 °C |
| Neerslag | 0.7 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.3 km/u uit WNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1003.6 hPa |
| Barometer trend | 1 hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | 9.6 km/u om 12:20 u |
| Minimum temp. | 4.4 °C om 01:50 u |
| Maximum temp. | 12.9 °C om 13:30 u |
| Windchill | 12.0 °C |
| Hitte index | 12.0 °C |
| Dauwpunt | 3.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:44 u |
| Zon onder | 21:31 u |